איך מתחילים?

אפשר לכתוב לי הודעה כאן:

  • לעולם לא אשתף את הפרטים שלכם עם גורם שלישי

דברים נוספים שכדאי לדעת:

זה מאוד תלוי איזה תהליך כלכלי מתאים לך. זו יכולה להיות פגישת ייעוץ בודדת, ייעוץ מלא, ליווי כלכלי לאורך זמן או סדרת פגישות של אימון כלכלי בנושא ספציפי. פגישה עולה 250 ש”ח והיא נמשכת שעה.

אוכל לענות על השאלה הזו רק לאחר שניפגש לפגישה הראשונה. בפגישה הראשונה נבצע אבחון כלכלי על מנת להבין מה מעכב את הצמיחה הכלכלית שלך ואוכל להעריך איזה תהליך יהיה הנכון ביותר עבורך.

בפגישה הראשונה אכיר אותך. ארצה לדעת כל מה שחשוב לך להגיד לי, ובנוסף אשאל אותך שאלות כלכליות לפי מתודולוגיה מסודרת. אבין על אילו נושאים כלכליים חשוב לך לעבוד ובנוסף אסביר לך את הנקודות הכלכליות הבעייתיות אותן אני רואה.

כן. חד משמעית. אין לי אבקת קסמים לעשות שהדברים יהפכו להיות בסדר. שינוי מחייב עבודה עצמית. זו יכולה להיות עבודה של רישום הוצאות, וזו יכולה להיות עבודת עומק אישית על האמונות והתפיסות שלך לגבי כסף. אני משלבת בין מתודולוגיה כלכלית לבין כלים אימוניים על מנת להביא אותך לתוצאות.

גם כאן זה תלוי בתהליך הספציפי שלך ואם מדובר בייעוץ כלכלי לעסק או לבית. בייעוץ לכלכלת המשפחה ניפגש לשלוש פגישות במהלך חודש אחד. בליווי כלכלי (בדרך כלל לאחר השלמת הייעוץ המלא) ניפגש אחת לחודש לדירקטוריון כלכלי – לוודא שהכל מתנהל בהתאם לתוכנית הכלכלית. באימון כלכלי אישי ניפגש אחת לשבוע למשך מספר שבועות וכך גם בייעוץ כלכלי לעסק.