הדרכה מוקלטת לביצוע תמחיר ורווחיות מוצרים

כמה המוצר שלי

הדרכה פרקטית ועניינית על תמחיר מוצרים ורווחיות מוצרים
במחיר ₪100

ניהול הרווח הוא אחד היסודות החשובים בניהול עסק. כבעלי עסקים, עלינו לדעת שכל מוצר או שירות שאנו מוכרים הינו רווחי עבורנו. ניהול הרווח יאפשר לנו להרוויח יותר, לקבל החלטות מבוססות, לתכנן קדימה, לקבוע מטרות ויעדים לעסק שלנו ולהגיע לתוצאות חדשות.

אחד הכלים לניהול הרווח בעסק הוא תמחיר מוצרים – יצירת דוח רווחיות (דוח רווח והפסד) לכל מוצר או שירות בעסק. דוח הרווחיות מאפשר לנו להבין האם המוצר רווחי, מה ניתן לשפר במוצר על מנת להפכו לרווחי יותר, איך שינויים במוצר או בשירות ישפיעו על הרווח שלו ושל כלל העסק.

את העקרונות לביצוע תמחיר מוצרים הסברתי גם במאמר חינמי בבלוג. אם אתם מתעניינים ברכישת הדרכה זו, אני ממש ממליצה לכם קודם כל לעבור את ההסברים שכתבתי בבלוג, יכול להיות שזה יהיה לכם מספיק מובן. ההדרכה המוקלטת מפורטת יותר ומומלצת אם אתם מבינים טוב יותר בשמיעה מאשר בקריאה. בנוסף יחד עם ההדרכה המוקלטת תקבלו במתנה גם את קובץ האקסל שאני משתמשת בו בהדרכה על מנת שיעזור לכם להבין טוב יותר את ביצוע התמחיר וגם כדי שתתאימו אותו עבור העסק שלכם.

אם אתם מתלבטים האם ההדרכה מתאימה לעסק שלכם (כי יש בו מעט מוצרים, או הרבה מאוד מוצרים), תשאלו אותי. אפשרויות יצירת קשר יש בסוף הדף. הבהרה: אני לא מדברת בהדרכה על תהליך קביעת המחיר של המוצרים והשירותים (המחרה), אלא על הצגת הרווח מכל מוצר ושירות לאחר שמעמיסים עליו את חלקו בהוצאות הקבועות של העסק.

הערה לגבי האקסל: ההדרכה עמודת בפני עצמה, האקסל הוא רק בונוס כדי שתוכלו לראות את מאחורי הקלעים של ביצוע התמחיר. חשוב לי שתדעו שלא מדובר באקסל קסמים. (1) על מנת שתוכלו לבצע תמחיר בעסק שלכם, עליכם לנהל רישום מסודר של ההוצאות וההכנסות בעסק שלכם (ורצוי גם של הזמן שלכם). (2) הקובץ נועד שתבצעו בו התאמות לעסק שלכם (דרוש ידע בסיסי בלבד באקסל).

נעים להכיר!

נעים מאוד, אני מירה רוזנפלד, יועצת ומאמנת כלכלית לעצמאים ולמשפחות. אני מלמדת הבנה וניתוח של נתונים כלכליים, חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך והתנהגות כלכלית נכונה ביום-יום במטרה לעזור לאנשים להגיע להישגים מצויינים ולממש את הפוטנציאל שלהם. אני מאמינה במצויינות ובדוגמה אישית ולכן את הדברים שאני מלמדת – אני גם עושה בעצמי.
אני יודעת שהתעסקות עם כסף ומספרים יכולה להיות מרתיעה, ולפעמים גם מפחידה ובדיוק בשביל זה אני פה, לעזור להתמודד עם התחושות ולצבור הצלחות ושינוי הרגלים.

יש לי ניסיון של מעל עשר שנים בתחום הניהול הפיננסי, תכנון כלכלי ואסטרטגיות תמחור. אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול בהצטיינות יתרה מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב בהתמחות שיווק ואסטרטגיה. בנוסף התמחיתי באימון כלכלי, בייעוץ כלכלי לעסקים קטנים, ביייעוץ לכלכלת המשפחה ובתכנון פיננסי אישי. עוד פרטים מעניינים עליי

מה בהדרכה?

  • הדרכה פרקטית ועניינית בת 40 דקות עם הסברים ודוגמאות מסודרים וברורים.
  • מדוע חשוב לנהל את הרווח בעסק ואיך תמחיר מוצרים עוזר לנו.
  • הסברי מושגים - רווח, רווחיות, הוצאה מוכרת, הוצאות ישירות ועקיפות, תמחיר, המחרה.
  • הדגמה מפורטת של ביצוע תמחיר מוצרים וניתוח התוצאות - עבור מוכר מוצרים ועבור נותן שירותים.
  • מתנה - קובץ אקסל לביצוע תמחיר מוצרים ושירותים.

צילומי מסך מתוך ההדרכה:

צילומי מסך מתוך האקסל:

גיליון אקסל עבור תמחיר למוצרים רבים:

גיליון אקסל עבור תמחיר למוצרים בודדים:

האותיות הקטנות

לב מטבעות על רקע ורוד
  • אם לאחר שתצפו בהדרכה תכתבו לי שלא קיבלתם בה ערך משמעותי, אחזיר לכם את כספכם, ללא שאלות.
  • קישור להדרכה ולקובץ האקסל ישלח אליכם עד 24 שעות מרגע התשלום.
  • הקישור הינו אישי עבורכם ואין להעבירו לאף אחד אחר.
  • השימוש בקובץ האקסל ופעולות שינקטו בעקבותיו הם באחריות המשתמש בלבד.

נשמע מתאים? ניתן לשלם כאן או ליצור איתי קשר:

הדרכה מעמיקה ומפורטת על תמחיר ורווחיות מוצרים במחיר ₪100.

  • לעולם לא אשתף את הפרטים שלכם עם גורם שלישי

ניתן ליצור איתי קשר בכל שעה, גם מוקדם בבוקר וגם באמצע הלילה, אחזור ברגע שאהיה פנויה.