מה חסר לי?

המלצות אישיות לתוכן שמושך לקוחות

דוח המלצות תוכן לערוץ השיווק שלך במחיר של 200 ₪

לתוכן שלך יש מטרה.

המטרה היא לחבר אלייך את העוקבים שלך, לגרום להם לחבב אותך, להבין מה השירות שאת מציעה ולרצות אותו אם הוא מתאים להם. כדי להשיג את המטרה הזו התוכן צריך לעשות מספר דברים:

  • הוא צריך לספר עלייך, כדי שיכירו אותך, את הערכים שלך ואת שיטות העבודה שלך.
  • הוא צריך לכלול תמונות או וידאו שלך, כי אנחנו מחבבים יותר בקלות פרצופים שאנו רואים לעיתים קרובות.
  • הוא צריך להראות את הידע והמקצועיות שלך.
  • הוא צריך להדגיש את הפער בין המצב הרצוי למצב המצוי ולהסביר שניתן לגשר על הפער הזה.
  • הוא צריך לפרט על התועלות של השירות שלך, להסביר למי הוא מתאים ולכלול את כל המידע כדי שהעוקבים יוכלו לקבל החלטה לרכוש ממך.
  • הוא צריך לטפל מראש בהתנגדויות כדי שהם יגיעו לשיחה איתך מוכנים לרכישה.

יכול להיות שחסר לך אחד מהמרכיבים האלו.

אם לא פונים אלייך מספיק לקוחות למרות שאת כותבת, מצלמת, מעלה סרטונים ומפרסמת אימונים בלי סוף – יכול להיות שהשיווק שלך לא מחבר אלייך לקוחות ולא נוגע בהם בנקודות הנכונות.

אני מציעה נקודת מבט אוביקטיבית ומקצועית על ערוץ השיווק שלך. אסקור את עשרת הפוסטים האחרונים באחד מערוצי השיווק שלך (לפי בחירתך), ואכתוב לך את התרשמותי והמלצותיי לגבי שיפור התוכן, התמונות והסרטונים שלך. ההמלצות הן אישיות עבורך ומטרתן לשפר את החיבור האישי בינך לבין העוקבים שלך ולהבשיל אותם לרכישת השירות שלך.

המלצות תוכן אישיות לערוץ השיווק שלך

תוכן מחבר ומושך

התוכן שלך מהווה מכלול של רכיבים שביחד מחברים ומושכים אלייך את הלקוחות. הוא צריך לגרום להם לחבב אותך, להכיר את השירות שלך ולהבין את התועלות מהמוצר שלך.

סקירת ערוץ השיווק שלך

אעבור על 10 הפוסטים האחרונים באחד מערוצי השיווק שלך (לבחירתך) עם תשומת לב לידע המועבר, לצורת הניסוח, לתמונות, לסרטונים, לחיבור הרגשי ולהצעת השירות שלך

דוח המלצות כתובות

תקבלי סיכום כתוב של ניתוח התוכן שלך והמלצות מפורטות לשיפור עם דוגמאות מתאימות. תוכלי לחזור להמלצות בכל עת וליישם אותן בקצב שלך.

שאלות ותשובות

כן, השירות מתאים גם לעסק חדש אם יש לך מספיק תכנים בערוץ השיווק (לפחות 20 פוסטים עם תוכן משמעותי). את גם מוזמנת לשאול אותי, אני אעיף מבט ואענה לך אם לדעתי אני יכולה לתרום לך או לא.

כמובן, אם כי אני מעדיפה לפני התשלום לעבור על הפרופיל שלך כדי לוודא שיש לי תובנות משמעותיות לתת לך.

ניתן לשלם באמצעות ביט, פייבוקס וכרטיס אשראי. בתשלום עם כרטיס אשראי ניתן לחלק לשני תשלומים. התשלום יבוצע לאחר יצירת הקשר איתי.

נעים להכיר!

עד גיל 17 שנאתי ספורט. בעיקר שנאתי את שיעורי הספורט בבית הספר ולא עשיתי שום דבר מעבר לזה. בגיל 17 אחי לקח אותי לחדר הכושר שלו, ומאז חיי השתנו. חדר כושר, קפוארה, אקרובטיקה, ספינינג, קרוספיט, שיעורי עיצוב, ריצות (וגם סלסה, בצ’אטה וקיזומבה) את כולם עשיתי בהתלהבות ובתשוקה, חלקם אני עושה גם היום. אני אוהבת אימוני כושר, אני אוהבת תנועה ואני מעריכה מאוד את כל מי שרואה במקצוע הזה שליחות ולכן בייעוץ להם בחרתי להתמקד בייעוץ העסקי שלי.

נעים מאוד, אני מירה רוזנפלד, יועצת עסקית לבעלי עסקים מתחום הכושר והתנועה. אני מלמדת חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך, שיווק אותנטי ונעים באמצעות תוכן והבנה וניתוח של נתונים כלכליים, במטרה לעזור לעצמאים להגיע להישגים מצויינים ולממש את הפוטנציאל שלהם. אני מאמינה במצויינות ובדוגמה אישית ולכן את הדברים שאני מלמדת – אני גם עושה בעצמי.

יש לי ניסיון של מעל עשר שנים בתחום הניהול הפיננסי, תכנון כלכלי ואסטרטגיות תמחור. אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב בהתמחות שיווק ואסטרטגיה. בנוסף התמחיתי בייעוץ עסקי,באימון אישי ובתכנון פיננסי אישי. עוד עליי

כאן תוכלו לקרוא על האני- מאמין השיווקי והעסקי שלי:

כושר ותנועה

מאמנת כושר: כך תשווקי את העסק שלך

שיווק הוא מכלול הפעולות שאת עושה כדי לקדם את המוצרים והשירותים בעסק שלך, החל מהעלאת תמונות לאינסטגרם ועד קביעת המחיר של השירות שלך. בשיווק מבוסס תוכן אנחנו יוצרים תוכן מקצועי

להמשך קריאה »
ניהול עסק

ניהול עסק עצמאי מצליח, רווחי ויציב

ניהול עסק מצליח ויציב מבוסס על שילוב של מודל עסקי נכון, שירות מקצועי, שיווק מדוייק וניהול תומך. מודל עסקי הוא האופן בו בנויים המוצרים והשירות שלנו, התמחור שלהם, וכמויות המכירה השנתיות.

להמשך קריאה »

האותיות הקטנות (בגדול):

נשמע מתאים? צרו קשר 🙂

אפשר גם לכתוב לי כאן: