יעוץ עסקי

חבילת 6 פגישות במחיר מופחת של 200 ₪ לפגישה!

בייעוץ העסקי נכין את התשתיות לעסק שלך. נבנה את השירותים והמוצרים, נאפיין את הלקוחות שלך, נתכנן שיווק שיחבר אליך את הלקוחות, יבסס אמון ויחזק את הביטחון בבחירה בך – נוציא אותך לשטח.

פגישה 1
הגדרת חזון והבנת העקרונות לניהול עסק מצליח
בפגישה זו נרשום את החזון שלך - איך יראה העסק שלך יראה בעוד כמה שנים: שעות עבודה שבועיות, רווח חודשי, מי יהיו הלקוחות. בנוסף נדבר על העקרונות החשובים לניהול עסק מצליח, רווחי ויציב לאורך זמן.
פגישה 1
פגישה 2
הבידול שלך
בפגישה זו נדבר על יצירת בידול המבוסס על הערכים החשובים לך, החוזקות שלך, שיטת העבודה הספציפית שלך וקהל היעד שבחרת. נבין גם איך התמקדות בנישה ממוקדת תעזור בשיווק ובהצלחת העסק.
פגישה 2
פגישה 3
סל המוצרים והשירותים שלך
נגדיר את המוצרים והשירותים המוצעים ללקוחות, את המחיר לכל מוצר תוך כדי התחשבות בשוק, בקהל היעד, ובמוצרים הנוספים שלך. נדבר גם על היחס לכסף שעלול לחבל ביכולת גביית התשלום מהלקוחות.
פגישה 3
פגישה 4
מתחילים לשווק!
נבין איך עובד שיווק מבוסס תוכן שמחבר אליך את הלקוחות ומייצר אמון וביטחון בבחירה בך. נבחר ערוצי שיווק ונתכנן תוכן שיווקי לחודש שלם (כתיבה או וידאו).
פגישה 4
פגישה 5
תכנון שנתי
נבין כמה לקוחות פעילים וכמה לקוחות חדשים בחודש דרושים להגעה לרמת ההכנסה והרווח שהגדרת בחזון. נסדר את הכל באקסל מסודר ונוח לשימוש והבנה כך שיהיה לך מבט שנתי וחודשי על כל המוצרים, ההכנסות, הכמויות וההוצאות.
פגישה 5
פגישה 6
ניהול עסק וחשיבה קדימה
נסכם את תהליך הייעוץ, נענה על שאלות נוספות, נייצר מקורות השראה ומוטיבציה וניתן מקום לכל החלומות הנוספים שלכם.
פגישה 6

נעים להכיר!

עד גיל 17 שנאתי ספורט. בעיקר שנאתי את שיעורי הספורט בבית הספר ולא עשיתי שום דבר מעבר לזה. בגיל 17 אחי לקח אותי לחדר הכושר שלו, ומאז חיי השתנו. חדר כושר, קפוארה, אקרובטיקה, ספינינג, קרוספיט, שיעורי עיצוב, ריצות (וגם סלסה, בצ’אטה וקיזומבה) את כולם עשיתי בהתלהבות ובתשוקה, חלקם אני עושה גם היום. אני אוהבת אימוני כושר, אני אוהבת תנועה ואני מעריכה מאוד את כל מי שרואה במקצוע הזה שליחות ולכן בייעוץ להם בחרתי להתמקד בייעוץ העסקי שלי.

נעים מאוד, אני מירה רוזנפלד, יועצת עסקית לבעלי עסקים מתחום הכושר והתנועה. אני מלמדת חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך, שיווק אותנטי ונעים באמצעות תוכן והבנה וניתוח של נתונים כלכליים, במטרה לעזור לעצמאים להגיע להישגים מצויינים ולממש את הפוטנציאל שלהם. אני מאמינה במצויינות ובדוגמה אישית ולכן את הדברים שאני מלמדת – אני גם עושה בעצמי.

יש לי ניסיון של מעל עשר שנים בתחום הניהול הפיננסי, תכנון כלכלי ואסטרטגיות תמחור. אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב בהתמחות שיווק ואסטרטגיה. בנוסף התמחיתי בייעוץ עסקי,באימון אישי ובתכנון פיננסי אישי. עוד עליי

כאן תוכלו לקרוא על האני-מאמין השיווקי והעסקי שלי:

עוזרים לזוז

מאמנת כושר: כך תשווקי את העסק שלך

שיווק הוא מכלול הפעולות שאת עושה כדי לקדם את המוצרים והשירותים בעסק שלך, החל מהעלאת תמונות לאינסטגרם ועד קביעת המחיר של השירות שלך. בשיווק מבוסס תוכן אנחנו יוצרים תוכן מקצועי

להמשך קריאה »
ניהול עסק

ניהול עסק עצמאי מצליח, רווחי ויציב

ניהול עסק מצליח ויציב מבוסס על שילוב של מודל רווח נכון, שירות מקצועי, שיווק מדוייק וניהול תומך. מודל רווח הוא האופן בו בנויים המוצרים והשירות שלנו, התמחור שלהם, וכמויות המכירה

להמשך קריאה »

האותיות הקטנות (בגדול):

  • הייעוץ מוצע כחבילה של 6 פגישות בעלות כוללת של 1,200 ₪ (כולל מע"מ).
  • משך כל פגישה הוא שעה.
  • הפגישות נערכות כשיחת וידאו אינטרנטית בחדר הפגישות הוירטואלי שלי (שהוא ממש כיף ועובד מצויין).
  • התשלום לפגישות מבוצע מראש, במידה ותרצו לבטל את המשך היעוץ, יינתן החזר כספי עבור הפגישות שלא בוצעו.
  • ההצלחה שלכם חשובה לי מאוד ואני מבטיחה לתת את המקסימום שלי בשבילכם.

נשמע מתאים? צרו קשר 🙂

אפשר לכתוב לי כאן:

  • לעולם לא אשתף את הפרטים שלכם עם גורם שלישי

לשלוח הודעה, מייל או להתקשר:

וואטסאפ ומייל ניתן לשלוח לי בכל שעה, גם מאוחר בלילה  או מוקדם מאוד בבוקר (לא לדאוג! ההתראות מושתקות)