ייעוץ עסקי מסובסד

על ידי מעוף

שעת ייעוץ ב-80 ₪ (לפני מע"מ)

נעים להכיר!

אני מירה רוזנפלד, יועצת עסקית וכלכלית לעסקים קטנים ועצמאים. אני מייעצת בתחומים של בניית מוצרים ותמחורם, הגדלת הרווחיות בעסק ושיווק מבוסס תוכן אותנטי ונעים במטרה להגיע להישגים מצויניים בעסק ולממש את הפוטנציאל העסקי והאישי

הגישה הייעוצית שלי שמה דגש על הקנית ידע וכלים כך שבעל העסק יוכל לבצע את רוב המשימות בעסק בעצמו במידה ויש לו זמן, ולהבין את התהליכים במידה והמשימות מתבצעות על ידי ספק אחר. בהתאם לגישה זו בבלוג שלי עשרות מדריכים עסקיים וכלכליים, המסבירים מונחים וידע מקצועי בגובה העיניים.

יש לי ניסיון של מעל עשר שנים בתחום הניהול הפיננסי, תכנון כלכלי ואסטרטגיות תמחור, עבדתי ככלכלנית בחברות גדולות במשק בחטיבות העסקיות וביחידות הכספים. אני בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים MBA מאונ’ תל אביב בהתמחות שיווק ואסטרטגיה. בנוסף עברתי הכשרות בייעוץ עסקי, אימון אישי ותכנון פיננסי. 

אני מציעה תהליך מסודר ומובנה בו נגבש ביחד סל מוצרים רווחי לעסק, נאפיין את קהל היעד, נתכנן את אפיקי השיווק הנכונים ונשיג יותר מהעסק. פגישות הייעוץ איתי מתקיימות בזום ונמשכות שעה.

למי אני יכולה לעזור?

אני עובדת עם עסקים נותני שירות המעוניינים בגיבוש אסטרטגיה עסקית מלאה המבוססת על תוכן בעל ערך בתדירות גבוהה. התוכן יכול להיות בפורמט טקסט, וידאו, גרפיקה, תמונות וכל מה שיעבוד לכם, העיקר שהשיווק שלכם יכלול ערך מוסף מעבר למכירת השירות עצמו. אעזור לכם לייצר מאגר רעיונות, אז גם אם אתם מרגישים שאין לכם כרגע על מה לכתוב זה בסדר, זה לא יפריע לייעוץ שלנו. אבל חשוב שתהיו מוכנים לייצר תוכן.

התוצאות של הייעוץ איתי אינן מיידיות. לוקח זמן לבנות אסטרטגיה שיווקית ולהתחיל לייצר תכנים שיעניינו את הקהל שלכם. אם כרגע אין לכם קהילה גדולה (אנשים שנחשפים באופן שוטף למסרים שלכם) אז נצטרך לבנות אותה, וזה יכול לקחת חודשים וגם שנים. מי שזקוקה להגדלת הכנסות עכשיו – הייעוץ איתי הוא לא הכתובת.

תהליך הייעוץ במעוף

מעוף הינו גוף מטעם משרד הכלכלה והתעשייה אשר מציע ייעוץ עסקי במחירים מסובסדים לבעלי עסקים באמצעות יועצים עסקיים שהתקבלו למאגר היועצים של מעוף. תהליך הייעוץ מתחיל בשיחת אבחון של בעל העסק בסניף מעוף עם מנהל/ת ליווי עסקי, בחירת יועץ עסקי ותחילת פגישות הייעוץ עם היועץ. בדרך כלל בעל העסק זכאי לחבילה של 15-20 שעות ייעוץ מדי שנתיים, בעלות של 80 ₪ לפני מע”מ לשעה.

השלב הראשון הוא פגישת אבחון בסניף מעוף שעלותה כ-100 ₪ (לפני מע”מ). את הבקשה לפגישה תוכלו לעשות באמצעות טופס יצירת קשר באתר מעוף או פשוט להתקשר לסניף הקרוב אליכם (רשימת הסניפים).

בתום שיחת האבחון בסניף בקשו ממנהל/ת הליווי העסקי איתם נפגשתם לעבוד איתי (מס’ ספק 14727) על מנת שיקצו לי שעות ייעוץ עבורכם. לאחר מכן כל ההתקשרות מבוצעת ביני לבינכם. אנו נתאם שיחת היכרות ראשונית, נחתום על הסכם הייעוץ ותוכנית העבודה, נקבע את פגישות הייעוץ ביומן ונצא לדרך 🙂

מעןף יקצו לנו חבילה של 10-20 שעות ייעוץ, אותן נבצע בפגישות של שעה ובמרווחים של שבוע או שבועיים, בהתאם לקצב שלכם. חשוב לזכור שהייעוץ איתי דרך מעוף מוגבל לחצי שנה. הזכאות לשעות מסובסדות היא לשנתיים (מתחדשת כל שנתיים), אבל בעת תחילת עבודה עם יועץ – משך הייעוץ מוגבל לחצי שנה ולכן אם אתם רוצים לנצל את כל או רוב השעות, המרווחים בין הפגישות צריכים להיות מצומצמים.

התשלום על הפגישה יבוצע 48 שעות לפני הפגישה באמצעות אפליקצית פייבוקס, ביט או העברה בנקאית.

במסגרת חבילת השעות שיקצו לנו לתהליך הייעוץ, כשעתיים הינן שעות עבודה שלי מאחורי הקלעים לבניית תוכנית העבודה. שעות אלו הן בתשלום והן הכרחיות על מנת לאפשר לכם לקבל את שעות הייעץ במחיר המסובסד.

למה כדאי לעבוד איתי?

אני מציעה שני מסלולי ייעוץ – מסלול שיווקי ומסלול פיננסי – המכילים את נושאי הליבה החשובים בעסק וביחד יוצרים תוכנית עסקית מגובשת. פגישות הייעוץ שלי מותאמות אישית אליכם – לקצב שלכם ,לידע שלכם, ולנושאים הדורשים טיפול בעסק שלכם. אני משלבת עבודת עומק אסטרטגית עם חשיבה ותכנון לטווח ארוך, יחד עם הסברים מעשיים ופרקטיים הדרושים לתפעול השוטף של העסק כאן ועכשיו.

בין הנושאים בהם נעסוק בייעוץ:

  • אסטרטגיה שיווקית – אפיון קהל יעד וכתיבת פרסונה, ניתוח ערכים וחוזקות, מחקר השראות.
  • פיתוח ותמחור מוצרים – נתאים את המוצרים והשירותים בעסק לקהל היעד וליכולות ולחוזקות שלכם ונתמחר את המוצרים.
  • תוכנית תוכן  – נבחר את ערוצי השיווק המתאימים לכם ולקהל היעד, פורמט העברת התכנים ונכתוב את אסטרטגיית התוכן שלכם.
  • הרווח בעסק – נבין מהו הרווח האמיתי בעסק על ידי ריכוז ההוצאות וניתוח ההכנסות.
  • תמחיר מוצרים – נחשב את הרווחיות של המוצרים והשירותים בעסק.
  • תכנון אסטרטגי – נייצר תחזית מכירות ורווחים לשנה הקרובה.

ההצלחה שלכם חשובה לי

המטרה שלי היא שאתם תממשו את הפוטנציאל העסקי והאישי שלכם. אחרי שנים של עבודה כשכירה בתפקידים שלא דגדגו את היכולות שלי, השאיפה שלי היא לעזור לכם להצליח במה שאתם טובים בו.

תהליך מובנה ומסודר

סדר וארגון הוא ערך משמעותי עבורי. התהליך שלנו יעזור לכם לעשות סדר בבלגן ולהפוך את הבילבול שאתם חווים לתוכנית עבודה מסודרת. אני פרקטית, עניינית ומגיעה מוכנה לפגישות שלנו כך שתפיקו את המקסימום מהייעוץ.

יש לי את הידע והניסיון

למדתי והתמקצעתי בייעוץ לעסקים קטנים. ביחד נגבש סל מוצרים רווחי לעסק, נאפיין את קהל היעד, נתכנן את אפיקי השיווק הנכונים המתאימים לכם ולקהל היעד שלכם כך שתשיגו יותר מהעסק.

איך מתחילים?

חשוב לי מאוד שתהליך הייעוץ שלנו יהיה מוצלח – שהאסימונים שלכם יפלו, שתגיעו לתובנות, שתדעו מה לעשות כדי להתקדם בעסק, גם אם התוצאות יגיעו רק בעוד שנתיים (כי גם זה יכול לקרות בייעוץ האסטרטגי שאני עושה). וכדי שהייעוץ שלנו יהיה מוצלח ואפקטיבי אני עובדת עם לקוחות שיש התאמה מלאה בינם לבין סגנון הייעוץ שלי – נותני שירות שמעוניינים באסטרטגיה שיווקית מבוססת תוכן ומוכנים להתחייב לתהליך רציף וקבוע.

על מנת לעבוד איתי, אנא עברו על הסעיפים הבאים ומלאו את שאלון בדיקת ההתאמה בהמשך הדף.

הסעיפים העיקריים בהסכם הייעוץ שלי

 אני משתפת אתכם כאן בסעיפים מתוך הסכם הייעוץ שלי כדי שתדעו מראש למה אני מצפה ממכם ותבינו מדוע כל סעיף קיים.

♥ יש לקיים את הפגישות אחת לשבוע או שבועיים, ברצף. אם באופן קבוע תקבעו פגישות רק כל 3-4 שבועות או שתהיה הפסקה בייעוץ של למעלה מ-4 שבועות, אני אפסיק את תהליך הייעוץ איתכם. דרך מעוף אני מציעה תהליך ייעוץ בלבד, ולא פגישות ייעוץ נקודתיות. בתהליך ייעוץ רציף נוכל להתקדם באופן קבוע ולפתח את התובנות שעלו בפגישה הקודמת כשהן עדיין טריות בראש. תהליך הייעוץ של מעוף מוגבל לחצי שנה, כלומר שעל מנת לנצל את כל 18 שעות הייעוץ שלכם איתי, יש לעשות לפחות 3 פגישות בחודש, אחרת לא נספיק לנצל את כל החבילה. אם אתם מרגישים שאתם צריכים יותר זמן בין הפגישות או שיש לכם נושא כאן, שאלה שם – אפשר לעבוד איתי באופן פרטי.

♥ יש לקבוע את הפגישות מראש. לא את כל הפגישות, אבל לפחות 4 פגישות כל פעם. ולאחר הפגישה הרביעית, יש לקבוע את ארבע הפגישות הבאות. קביעת פגישות מראש מייצרת מחוייבות לתהליך. כאשר הפגישות כבר יהיו ביומן,  ואתם תפנו זמן בלו”ז שלכם להכין את המשימות לפגישות – התהליך שלנו יהיה מוצלח.

התשלום יבוצע מראש 48 שעות לפני כל פגישה. אני מעדיפה שתשלמו מראש על כמה פגישות, כי זה פחות התעסקות עבור שנינו, אבל אני לא מחייבת זאת כרגע. תשלום מראש מקטין את הסיכוי שתבטלו או תדחו את הפגישה – זה כמובן חשוב לי מבחינת הלו”ז העסקי שלי, אבל זה חשוב גם לכם מבחינת המחוייבות שלכם. ואגב, אני מעדיפה לא להיות גננת ולהזכיר לכם לשלם, זו האחריות שלכם.

סעיפים נוספים בהסכם הייעוץ

♥ חיוב על שעות לא פרונטליות. חבילת השעות שלכם במעוף כוללת גם 2 שעות עבודה לא פרונטלית (לא פגישה משותפת) עבור פתיחת התיק ובניית תוכנית העבודה שלכם. השעות הלא פרונטליות הן בתשלום ומחוייבות גם במקרה של ניצול חלקי של שעות הייעוץ. גם אם תבחרו לסיים את הייעוץ שלנו אחרי 10 פגישות, יהיה חיוב על שעתיים נוספות, מאחר ואת העבודה על תוכנית העבודה אני עושה בכל מקרה. התשלום עבור השעות הלא פרונטליות יגבה יחד עם התשלום על הפגישה הראשונה.

הפגישות מתקיימות בזום בשעות הבוקר והצהריים בזום. אני מאוד אוהבת להיפגש בזום, גם רואים אחד את השני, גם אפשר לשתף מסך, גם לא יוצאים מהבית. כיף 🙂 ימי הפגישות שלי הם שני, רביעי וחמישי מהבוקר ועד ארבע אחה”צ (בחמש העט נופל ואני הולכת לאימון היומי שלי בקרוספיט). משך הפגישה הוא שעה או שעה וחצי, כאשר בקרוב יתאפשרו רק פגישות של שעה וחצי.

ביטול או דחייה של פגישה יש לעשות לפחות 24 שעות לפני הפגישה. לאחר מכן הפגישה תיגרע מהיקף שעות הייעוץ המקסימלי. אני אוהבת לעבוד מסודר ושיום הפגישות שלי מלא  וללא חורים בלו”ז. אני בטוחה שגם אתם. אם אתם רואים שאתם לא מוכנים לפגישה, אנא הודיעו לי לפחות יממה לפני.

הסעיפים בהסכם הייעוץ הספציפי שלכם יכולים להיות שונים מהמוצג כאן. מה שמחייב הוא הסכם הייעוץ אותו תאשרו ולא הרשום מעלה.

שאלון התאמה 🙂

על מנת שאהיה מוכנה לשיחת ההיכרות שלנו ולוודא שאני יכולה לעזור לכם, אנא מלאו את השאלון הבא. השאלון מנוסח בלשון נקבה כי רוב הלקוחות שלי הן נשים, אבל אני עובדת עם כל המגדרים 😉

 בשאלון יש 5 שלבים, עם 2-3 שאלות בכל שלב. משך הזמן למילוי תלוי בכם. השאלות מעוררות מחשבה וחקירה פנימית, ויכולות לעזור לכם גם אם לא תבחרו לעבוד איתי.

עם מי עובדת דרך מעוף ועם מי לא?

רגע לפני שאתם מתחילים וכדי לחסוך לכם זמן – אני עובדת עם נותני שירות שיש להם רצון לשתף את הידע שלהם באמצעות אסטרטגיה מבוססת תוכן ושיש להם סבלנות וזמן כי התוצאות של שיווק מהסוג הזה אינן מיידיות.

בעלי עסקים שצריכים תוצאות עכשיו, מוכרי מוצרים פיזיים, סטארט-אפים, בעלי עסקים שזקוקים לייעוץ פיננסי או תוכנית עסקית למשקיעים – אני לא היועצת המתאימה לכם.

פרטי הקשר שלך כדי שאוכל לתאם איתך שיחת היכרות:
ספרי לי על העסק שלך:
מה הכי חשוב לך לשפר או לשנות בעסק? מהו האתגר העיקרי שלך?
אילו פעולות את עושה היום או עשית בעבר כדי להתמודד עם האתגר העיקרי?
מה המטרה שלך בייעוץ? מה חשוב לך להשיג (תחושה, תוצרים או תוצאות)? מה הציפיות שלך מתהליך הייעוץ?
הייעוץ איתי מתאים לנותנות שירות שמעוניינות ליישם אסטרטגיה שיווקית מבוססת תוכן. זה אומר לייצר תוכן (טקסט, וידאו או גרפיקה) בעל ערך לעוקבים שלך בתדירות גבוהה. האם זה משהו שיכול להתאים לך?
כמה שעות עבודה שבועיות תוכלי להשקיע בתהליך הייעוץ ובפיתוח העסק?
האם עברת תהליך ייעוץ לעסק בעבר? אם כן - עבור מה? איך היה הייעוץ? מה עבד לך בייעוץ ותרצי לשמר בייעוץ שלנו ומה לא עבד לך ותרצי שנפעל אחרת? אם לא עברת תהליך קודם – מה גורם לך היום לפנות ליעוץ? מה השתנה?
האם הכנת בעבר או שיש לך כעת תוכנית שיווקית או עסקית בעסק?
יש עוד משהו שתרצי לשתף אותי בו, שחשוב שאדע? לגבי העסק, לגבייך, שאלות לגבי תהליך הייעוץ?
אנא צרפי קישורים לנכסים הדיגיטליים שלך: אתר אינטרנט, דף פייסבוק, קבוצת פייסבוק, פרופיל אינסטגרם וכו'

לאחר מילוי השאלון אצור קשר לתיאום שיחת היכרות שמטרתה להכיר ולראות אם יש ביננו חיבור 🙂 מדובר בשיחה קצרה של כעשר דקות, ללא עלות.

עוד על התהליך במעוף

התהליך שאני מסבירה כאן נראה ארוך אבל הוא לא אמור לקחת יותר מכמה ימים 🙂 לאחר שיחת ההיכרות שלנו תוכלו להתחיל בתהליך מול מעוף:

צרו קשר עם סניף מעוף הקרוב אליכם
תתקשרו או תכתבו לסניף
ותגידו שאתם מעוניינים בייעוץ עסקי. יתאמו לגם שיחת אבחון עם מנהל/ת הליווי העסקי של הסניף. מטרת הפגישה היא להבין את הצורך העסקי שלכם ולהתאים לכם יועץ עסקי. עלות שיחת האבחון 100 ₪ + מע"מ.
צרו קשר עם סניף מעוף הקרוב אליכם
תבקשו לעבוד איתי 🙂
פגישת אבחון עם מנהל/ת ליווי עסקי
בד"כ מנהלי הליווי העסקי ממליצים על שני יועצים. אבל אתם כבר בחרתם לעבוד איתי, אז בשיחת האבחון תבקשו לעבוד איתי - מירה רוזנפלד, מס' ספק 14727.
תבקשו לעבוד איתי 🙂
קצת בירוקרטיה
אישור תוכנית עבודה והסכם ייעוץ
לאחר שמנהל הליווי העסקי יוציא לי הזמנת עבודה, אשלח לכם הסכם ייעוץ במייל לאישורכם. כאן בעמוד תוכלו לראות כבר עכשיו חלק מהסעיפים בהסכם. לאחר שתאשרו את הסכם הייעוץ אכין תוכנית עבודה לתהליך הייעוץ שלנו, אשלח לכם לחתימה ואגיש אותה לאישור מעוף.
קצת בירוקרטיה
תיאום הפגישות
קביעת הפגישות ביומן
אחרי אישור תוכנית העבודה על ידי מעוף - אנחנו יכולים לצאת לדרך! אשלח לכם לינק ליומן הפגישות שלי לתיאום הפגישות. אתם קובעים את הפגישות לבד, מקבלים מייל עם הפרטים והלינק לזום וגם קישורים לעדכון או ביטול פגישה. כל הפרטים יופיעו לכם באופן אוטומטי גם ביומן גוגל.
תיאום הפגישות
התשלום
התשלום יבוצע מראש
תעריף מעוף הוא 80 ₪ (לפני מע"מ) לשעה. התשלום יבוצע מראש 48 שעות לפני כל פגישה בפייבוקס, ביט, העברה בנקאית או כרטיס אשראי. אם תרצו לשלם מראש על יותר פגישות זה אפשרי, אבל אני לא מחייבת זאת.
התשלום
תהליך הייעוץ
מתחילים בייעוץ
זהו, מפה אתם נותנים לי להוביל את התהליך, לתת לכם כלים, רעיונות ומשימות ולעשות סדר בעסק שלכם. אני עובדת בשני מסלולים עיקריים - מסלול פיננסי להגדלת הרווח בעסק ומסלול של שיווק מבוסס תוכן.
תהליך הייעוץ

אם משהו לא ברור, אפשר לכתוב לי כאן