הי!

נעים מאוד, אני מירה רוזנפלד, יועצת ומאמנת כלכלית לעצמאים ולמשפחות. אני מלמדת הבנה וניתוח של נתונים כלכליים, חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך והתנהגות כלכלית נכונה ביום-יום במטרה לעזור לאנשים להגיע להישגים מצויינים ולממש את הפוטנציאל שלהם. אני מאמינה בדוגמה אישית, הישגיות ומצויינות ולכן את הדברים שאני מלמדת – אני גם עושה בעצמי.

יש לי ניסיון של מעל עשר שנים בתחום הניהול הפיננסי, תכנון כלכלי ואסטרטגיות תמחור. אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב בהתמחות שיווק ואסטרטגיה. בנוסף התמחיתי באימון כלכלי, בייעוץ כלכלי לעסקים קטנים, ביייעוץ לכלכלת המשפחה ובתכנון פיננסי אישי.

שמונה דברים עליי

1

תמיד צחקו עליי שגם לטבלה זמנית אני מעצבת את הכותרת. אבל עשיתי את זה כי כשאנחנו מנתחים תוצאות ומספרים, אנחנו לא צריכים להתעכב כדי להבין מה אנחנו רואים. הטבלה שמולנו צריכה להיות ברורה, מעוצבת ומסודרת כדי שנבין תוך שניה את הסיפור שהיא מספרת. סדר וויזואליות הם סופר חשובים בעיניי והם באים לידי ביטוי בכל מה שאני עושה. ובפרט בקבצי העבודה והאקסלים שאני עובדת איתם עם הלקוחות שלי.

2

אני מאוד הישגית. אני נהנית מלהצליח ולהשיג דברים שעבדתי קשה עבורם. אני אוהבת אתגרים. אני אוהבת את זה בלימודים שלי, בספורט שאני עושה, בעסק שלי וגם אצל הלקוחות שלי. אני לומדת עוד ועוד דרכים להניע אנשים להגיע להישגים ומשתפרת בכל יום.

3

אני אוהבת עיצוב באופן כללי ולא רק של טבלאות. עיצבתי את הדירה שלי בעצמי. עשיתי שיפוץ מלא ובחרתי הכל לבד, החל מהקרמיקה ועד למתלה של הוילון. ועפתי על זה. אני גם מצלמת לבד את רוב התמונות בהן אני משתמשת, עורכת אותן עד שהן מושלמות בעיניי ועושה התאמת צבעים בכל מקום. גם את האתר הזה עיצבתי ובניתי בעצמי.

4

אני ממש טובה באקסל. כשהייתי שכירה בארגון גדול, הייתי מוכרת כזאת שפונים אליה כשצריך משהו באקסל. בדרך כלל אלו היו דברים קלים, אבל לפעמים התקילו אותי באתגרים גדולים יותר וזה היה כיף! במשך כמה זמן אפילו הרהרתי במחשבה להפוך את זה למקצוע ולהיות אשת אקסל במשרה מלאה…

5

תמיד אהבתי כסף. בתור נערה הייתי קוראת את גלובס וחולמת להיות אשת עסקים. בגיל 17 התחלתי לעקוב ולרשום כמה כסף אני מוציאה בחודש ובגיל 25 כבר התחלתי לתעד כל הוצאה בפירוט. אני ממשיכה לקרוא עיתונות כלכלית ולהתעדכן בכל מה שקורה בגזרה הזו. אצלנו בבית כסף היה נושא שיחה מקובל, ותמיד היתה שקיפות.

6

מקצועיות הוא ערך עליון בעיניי. באופן קבוע תקציב ההוצאות שלי כולל השקעה בלימודים, קורסים והשתלמויות. אני גם אוטו-דידקטית וכל הזמן לומדת בעצמי עוד ועוד דברים כי חשוב לי להעמיק ולפתח את המקצועיות שלי. 

7

אני תקתקנית ועושה דברים מהר. הכל אצלי ברשימות מסודרות ומתועדפות, אני יודעת מה אני אעשה בכל יום בשבוע ובסוף כל משימה לא שוכחת לעשות וי ולמחוק מהרשימה. יש לי גם כמה מאמרים בבלוג שמדברים בדיוק על זה – על ניהול משימות, ניהול זמן, וטריקים לחסכון בזמן. ממליצה לקרוא!

8

יש לי ידע נרחב בניהול עסק ואני עוזרת לעסקים חדשים להבין את התמונה הגדולה ולרדת לפרטים הקטנים. אני מבינה בכספים, בשיווק, בטכנולוגיה, בעיצוב ובניהול זמן. אני יודעת להסביר לבעל העסק את הדברים החשובים ולהפנות לאיש מקצוע מתאים כאשר צורך בייעוץ ממוקד יותר.

רוצה לכתוב לי משהו?

אני ממש מקווה לשמוע ממך. אפילו סתם להגיד לי שאהבת איזשהו מאמר בבלוג, שהאתר שלי אחלה או שיש איזשהו נושא שהיית רוצה שאכתוב עליו.

החתימה שלי
תמונה של מירה רוזנפלד נשענת על מבנה ישן על רקע שדה חיטה

מזמינה אותך לעקוב אחריי